telefon 509 307 280

+48 509 307 280

email ekofarma@selwit.pl

ekofarma@selwit.pl

Gospordarstwo Agroturystyczne Selwit - Opinie o nas

Fantastyczne miejsce na wypoczynek. Spędziliśmy cudowne 10 dni i wypoczęliśmy jak nigdy. Fantastyczni gospodarze, rzut beretem do szlaków i innych atrakcji oraz przepyszne ekologiczne jedzenie. Pokoje czyste i przestronne. Dla najmłodszych - towarzystwo zwierzaków.

Ola i Paweł 2019-09-07

Spędziliśmy tam cztery cudowne dni😊Wnuk uwielbia zwierzęta i był tam wniebowzięty, piesek cudowny 😊Pokoje czyste i przestronne jedzonko pyszne. Na pewno kiedyś tu jeszcze wrócimy 😊

Renata i Roman z Filipem 2019-07-05

U Pani Małgosi byliśmy 7 niezapomnianych dni pod koniec czerwca 2019r. Zauroczeni jesteśmy okolicą , jak i samym gospodarstwem agroturystycznym. To co codziennie serwowała nam Pani Ania - mama Pani Małgosi to było niebo w ustach - niejeden kucharz z hotelu 5 gwiazdkowego mógłby się uczyć u Pani Ani. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za okazane serce,dobre rady gdzie iść i co warto zobaczyć.POLECAMY WSZYSTKIM !!!!

jurek_gasienica@interia.pl 2019-07-05

Zakochaliśmy się w tym miejscu od pierwszej chwili.Cudowne miejsce na wypoczynek,kontakt z naturą i zwierzętami.Super lokalozacja jako miejsce wypadowe na wycieczki górskie.Piękne krajobrazy,pyszny kozi serek,sympatyczni właściciele i urocza starsza Pani,która wraz z kózkami skradła serca naszym dzieciom.Będziemy polecać znajomym i bliskim😊

Asia ze Szczecina 2019-06-30

Urocze miejsce. Bardzo zadbane i czyste. Serwowane posiłki bardzo smaczne, aż trudno było się oderwać bez skosztowania wszystkiego. Prawdziwa agroturystyka, dużo zwierząt, do których można było podejść, pogłaskać, super atrakcja dla dziecka. Dużo przestrzeni, bardzo ładny plac zabaw, piaskownice, trampolina, tyrolka, ciężko się nudzić. Polecam wszystkim. My z pewnością wrócimy.

Marta i Tomasz 2018-09-14

Jeśli byłeś naszym gościem, z chęcia zapoznamy się z Twoją opinią. Dziękujemy