Atrakcje

Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy przestronny plac zabaw z huśtawkami, ścianką wspinaczkową, zjeżdżalniami domkiem zabaw, piaskownicą i trampoliną. Całość terenu zielonego dla zabaw Państwa pociech to około 1000 m2. Na terenie znajduje się również miejsce gdzie można pograć w nogę lub siatkówkę.

Nasz

Plac zabaw

Grill

Wieczorami można rozpalić grila, a dla bardziej zaangażowanych jest miejsce na ognisko z rozpałką. Jest miejsce, gdzie można poleżeć w hamaku, czy usiąść spokojnie w leżaku.

Dlaczego odpoczynek

u nas?

Agroturystyka to doskonałe miejsce na wakacje z dziećmi w Karkonoszach, szczególnie, że posiadamy mini zoo, gdzie dzieci mogą podziwiać Nasze zwierzaki, bawić się z nimi, rozległy plac zabaw dla dzieci, przestrzeń i swobodę oraz czyste górskie powietrze, zielone łąki, skałki, staw i wiele innych. Dodatkowym atutem jest kontakt z Naturą, w okolicznych lasach możemy spotkać chronione rośliny, które występują tylko w kilku miejscach w Polsce.

W czasie ferii zimowych można szosować na rozległych stokach narciarskich, aby następnie napić się herbaty z naturalnym miodem i odpocząć w naszych kwaterach niedaleko Karpacza i Szklarskiej Poręby – głównych ośrodków narciarskich Karkonoszy. Nasze pokoje u stóp Karkonoszy zapewnią relaks oraz ciszę i spokój. Dla aktywnych w okolicach jest wiele szlaków pieszych jak i rowerowych prowadzących na szczyt Karkonoszy górę Śniężkę, gdzie możemy się wybrać, na całodzienną wycieczkę podziwiając niezapomniane widoki Śnieżnych kotłów, Kolorowe jeziorka, wyjątkową roślinność, czy też spotkać dzikie zwierzęta, mieszkające w górskich lasach. Po całodniowych wyprawach zapraszamy na pyszną obiadokolację z Naszych wyrobów własnych, nasze swojskie jadło jest niepowtarzalne, własne mleko, swojskie jaja, sery kozie są po prostu wyjątkowe. Doskonała kuchnia to nasza specjalność.