Regulamin oraz Cennik

Oto nasz

R E G U L A M I N  E K O F A R M Y

Hasło do Wifi: ekofarma

Doba od 14:00 do 10:00

R E G U L A M I N  E K O F A R M Y

1. Regulamin określa zasady świadczenia usług, odpowiedzialności oraz przebywania na terenie obiektu i jest integralną częścią umowy, zapłatę zadatku lub całej należności za pobyt w obiekcie. Dokonując ww. czynności Gość potwierdza, że zapoznał się i akceptuje warunki Regulaminu.

2.Należność za pobyt jest pobierana w dniu przyjazdu. W przypadku wcześniejszego wyjazdu z przyczyn od nas niezależnych należność za cały pobyt ustalona wcześniej nie ulega zmianie.
3. Doba zaczyna się o 14:00 w dniu przyjazdu i kończy się w dniu wyjazdu o 10:00 .

3. Uiszczenie opłaty rezerwacyjnej za pobyt równoznaczne jest z akceptacją niniejszego regulaminu przez Gościa.

5. W momencie przekazania klucza do pokoju stajecie się Państwo gospodarzami tego miejsca. Prosimy swoim zachowaniem nie zakłócać wypoczynku innych gości.

6. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałych z ich winy.

7. Za bezpieczeństwo dzieci odpowiadają ich opiekunowie.

8. Dostęp do zwierząt w gospodarstwie może odbywać się tylko pod nadzorem gospodarzy lub na własną odpowiedzialność.

9. W całym domu obowiązuje zakaz palenia tytoniu oraz kategoryczny zakaz używania urządzeń grzewczych: kuchenek, grzałek, farelek itp.

10. Gospodarz nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w pokoju przedmioty wartościowe i pieniądze (można oddać w depozyt).

11. Gość nie może bez zgody gospodarzy przyjmować w agroturystyce dodatkowych osób traktując ich jako swoich gości. Osoby odwiedzające Gości zobowiązane są opuścić gospodarstwo do godz. 20:00 , za odwiedzających obowiazuje dodatkowa opłata.

12. Goście z czworonożnymi przyjaciółmi ponoszą całkowitą odpowiedzialność za swoich pupili i sprzątają po nich w obrębie posesji.

13. Za obecność pupila obowiązuje dodatkowa opłata.

14. Odpłatność za zgubiony klucz – 50 zł

15. Gospodarz wyznacza miejsce postoju pojazdu Gościa. „EKOFARMA” nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia i utratę samochodu lub innego pojazdu mechanicznego należącego do Gościa oraz przedmiotów w nim pozostawionych.

 

16. Śniadania podawane są od godz. 8 do 10, a na obiadokolacje ustalamy godziny lecz nie później niż 18

17. Palenie ogniska/grilla jest możliwe tylko po uzgodnieniu z gospodarzami. Należy przy tym zachować szczególną ostrożność.

18. Jednocześnie informujemy, że nie odpowiadamy za niedogodności spowodowane przez przyczyny od nas niezależne np. przerwy w dostawie prądu czy wody.

19. Hasło do wi-fi ekofarma

Zadatki prosimy wpłacać na poniższy numer konta.

Informujemy, że nie zwracamy zadatków i zaliczek

49 1140 2004 0000 3202 7946 7538

Cennik

Domek 4-6 osobowy (całoroczny)

360-460zł za dobe (+ zużycie prądu)

Apartament 4-6 osobowy

360 - 500zł/noc

Pokój 2-4 osobowy

70zł za osobę

Pokój 2-4 osobowy z łazienką i tarasem

80zł za osobę

Pokój rodzinny 4 osoby z łazienką

75zł za osobę

Wyżywienie

Nasze regionalne specjały: Śniadanie 40zł, Obiadokolacje 65zł